044 59-222-80 067 405-66-24

5 грудня 2009 року в будівлі Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту відбулася прес-конференція, присвячена 15-річниці розвитку спортивного пейнтболу в Україні.

У заході взяли участь заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Мирослав Дутчак, директор департаменту фізичного виховання та неолімпійських видів спорту Міністерства Олександр Артем’єв, президент Федерації пейнтболу України Олександр Дічек і перший віце-президент Федерації пейнтболу України Віктор Тогаєв.
На прес-конференції йшлося про розвиток пейнтболу в Україні у 2009 році, досягнуті результати та перспективи розвитку цього виду спорту.

Президент Федерації пейнтболу Олександр Дічек проінформував присутніх про підсумки проведення чемпіонату та Кубку України. Протягом п’яти етапів Кубку у змаганні взяли участь 252 спортсмени, які представляли 34 пейнтбольних клуби. Згідно з переможним рейтингом перше місце Кубку України виборола команда «ZZTop» (Дніпропетровськ). Другою стала команда «Джокер» (Луганськ). Третє місце посіла команда «Українські Леви» (Львів).

У чемпіонаті України участь взяли102 спортсмени з шести збірних команд областей та міста Києва. Переможцем стала команда «Ведмеді» (Київ). Друге місце виборола команда «Джокер» (Луганськ). Третє місце посіла команда «Гепард 007» (Київ).

В 2009 році, вперше за всю історію європейського пейнтболу, команди «Карпатські Ведмеді» та «Українські Леви» розіграли між собою перше та друге місця на чемпіонаті Європи у Гарці (Австрія). Перше місце у фінальному рейтингу посіла команда «Карпатські Ведмеді», друге місце — «Українські Леви»

Заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Мирослав Дудчак присвоїв кращим спортсменам звання «Майстер спорту України» та побажав і надалі гідно захищати честь України на міжнародних змаганнях.
В свою чергу Федерація пейнтболу України вручила подяки заступнику Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Мирославу Дудчаку, директору Департаменту фізичного виховання та неолімпійських видів спорту Олександру Артем’єву та провідному тренеру Івану Захарчуку.